Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider

Staff Directory

A

  • Abdul Latiff Bin Abu Bakar, Tan Sri Prof. Dato’ Wira Dr.

    • Position Profesor (Heritage & Civilization)
      E-mail latiff.ab@uim.edu.my
      Telephone +60383246690
      Mobile
  • Aimi Liyana Bt. Rasali

    • Position Eksekutif, Sumber Manusia & Pentadbiran Am
      E-mail aimiliyana@uim.edu.my
      Telephone +0383246649
      Mobile

H

  • Hainnuraqma Binti Rahim, Dr.

    • Position Pensyarah (Islamic Business, Accounting & Entrepreneurship)
      E-mail hainnuraqma@uim.edu.my
      Telephone
      Mobile
  • Halina Binti Kadir

    • Position Penolong Pengurus, Sumber Manusia & Pentadbiran Am
      E-mail halinakadir@uim.edu.my
      Telephone +0383246643
      Mobile

M

  • Mohamad Saifuddin Bin Md Darwis

    • Position Pengurus, Jabatan Bendahari, Akaun dan Kewangan
      E-mail m.saifuddin@uim.edu.my
      Telephone +0383246633
      Mobile
  • Mohamed Fairooz Bin Abdul Khir, Dr.

    • Position Profesor Madya (Islamic Economics, Finance & Banking)
      E-mail fairooz@uim.edu.my
      Telephone +0383246679
      Mobile
  • Mohd Fairuz Al- Fatah Bin Badarudin

    • Position Pengurus, BPAJK
      E-mail fairuz.badarudin@uim.edu.my
      Telephone +0383246662
      Mobile
  • Mohd Harith Bin Hashim

    • Position Penolong Pengurus, BPAJK
      E-mail harith@uim.edu.my
      Telephone +60383246697
      Mobile
  • Mohd Ikhsan Bin Saleh

    • Position Eksekutif, Teknologi Maklumat
      E-mail ikhsan@uim.edu.my
      Telephone +60383246658
      Mobile
  • Mohd Naqiuddin Bin Zainal

    • Position Penolong Eksekutif, Bahagian Kewangan
      E-mail naqiuddin@uim.edu.my
      Telephone +0383246632
      Mobile
  • Mohd Zul Fadlain Bin Abdullah

    • Position Pengurus, Bahagian Penyelidikan, Kolaborasi dan Pengkomersilan
      E-mail zul@uim.edu.my
      Telephone +0383246630
      Mobile
  • Muhamad Muda, Prof. Dato' Dr

    • Position Presiden / Ketua Eksekutif
      E-mail mmuda@uim.edu.my
      Telephone +0383246736
      Mobile
  • Muhamed Firdaus Bin Idzahar

    • Position Penolong Pengurus, Unit Komunikasi Korporat dan Multimedia
      E-mail firdaus.idzahar@uim.edu.my
      Telephone +0383246657
      Mobile
  • Muhammad Noorhafiz Bin Shaharuddin

    • Position Eksekutif, Pembangunan, Penyelenggaraan & Keselamatan
      E-mail noorhafiz@uim.edu.my
      Telephone +0383246674
      Mobile

N

  • Nik Zaini Bin Peei

    • Position Eksekutif, BPAJK
      E-mail nik.zaini@uim.edu.my
      Telephone +0383246659
      Mobile
  • Nor Azlan Bin Ahmad

    • Position Pensyarah (Information & Communication Technology )
      E-mail azlan@uim.edu.my
      Telephone +0383246657
      Mobile
  • Nor Hazni Mohd Daud

    • Position Pensyarah (Islamic Business, Accounting & Entrepreneurship)
      E-mail hazni@uim.edu.my
      Telephone
      Mobile
  • Norazeawaty Binti Maharam

    • Position Pengurus, Bahagian Undang-Undang dan Keurusetiaan
      E-mail norazeawaty@uim.edu.my
      Telephone +0383246730
      Mobile
  • Norhanizah Bt. Ismail

    • Position Pensyarah (Leadership & Management)
      E-mail hanizah@uim.edu.my
      Telephone
      Mobile
  • Nurul Ashikin Binti Abdul Jamil

    • Position Setiausaha Eksekutif
      E-mail shikin@uim.edu.my
      Telephone +0383246737
      Mobile

R

  • Rose Ruziana Samad, Dr.

    • Position Pensyarah (Islamic Business, Accounting & Entrepreneurship)
      E-mail roseruziana@uim.edu.my
      Telephone
      Mobile

S

  • Siti Noor Balqis Binti Jamaludin

    • Position Pustakawan / Penolong Pengurus, Perpustakaan, Arkib & Pengurusan Ilmu
      E-mail balqis@uim.edu.my
      Telephone +0383246713
      Mobile
  • Sorfina Binti Mohamad Asraff

    • Position Penolong Pengurus, Keurusetiaan
      E-mail sorfina@uim.edu.my
      Telephone +60383246732
      Mobile
  • Suziana Binti Mohamed Nor

    • Position Pendaftar / Pengurus Jabatan Pendaftar
      E-mail suziana@uim.edu.my
      Telephone +0383246709
      Mobile
  • Syed Azhar Bin Syed Azmi

    • Position Penolong Eksekutif, BPAJK
      E-mail syedazhar@uim.edu.my
      Telephone +0383246698
      Mobile

Z

  • Zulfatinee Binti Ahmad

    • Position Penolong Pengurus (Kaunselor)
      E-mail zulfatinee@uim.edu.my
      Telephone +60383246663
      Mobile
Powered by Aftercube
Contact Us

Universiti Islam Malaysia
Blok I, Bangunan MKN Embassy Techzone,
Jalan Teknokrat 2,
63000 Cyberjaya, Selangor Darul Ehsan.

 +603-8324 6666 | 
 +603-8324 6600
© 2018 UNIVERSITI ISLAM MALAYSIA